Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2009 yılında, Akdeniz bölgesinde Antalya merkezli olarak kurulan Apsis Teknolojik Tesisat Sistemleri bünyesindeki ısıtma-soğutma sektörünün üst düzey markaların keşif, satış ve süpervizörlük hizmetlerini müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Tecrübeli mühendis kadrosuyla, çalışmalarını sürdüren Apsis, müşteri memnuniyeti odaklı görev anlayışıyla kısa sürede sektördeki yerini kanıtlamıştır. Bünyesine katılan yeni markalarla birlikte, ısıtma-soğutma sektöründe komple sistem çözümleri konusundaki başarılarımız bizi daha tecrübeli ve güvenilir hale getirmiştir.

Sahip olduğu ürün portföyü ile müşterilerine verimli ve konforlu sistem ürünleri sunan Apsis, çalışmalarını genişleterek Maxen ısı pompaları konusunda çalışmalara başlamıştır.

Sistem çözümü tecrübesi ile ısıtma-soğutma ve sıcak su hazırlamadan, açık havuz ısıtma soğutmaya kadar pek çok alanda büyük ve küçük ölçekli ısı pompası sistemlerinin kurulmasını sağlamıştır.

Edinilen sistem tecrübeleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE faaliyetlerine başlayan Apsis, uzun süren detaylı çalışmalardan sonra;
- Verimli sistem anlayışı
- İnovasyon
- Kalite
- Güvenilirlik ve süreklilik

Değerleri çerçevesinde yüksek verimli, kullanımı kolay, güvenli ve uzun ömürlü ısı pompası yaratma hedefi doğrultusunda “MAXEN ISITMA ÇÖZÜMLERİ” ürün grubunu müşterilerine sunmuştur.

MAXEN ISITMA ÇÖZÜMLERİ çatısı altında yürütülen faaliyetlerle, ülkemizdeki ısı pompası kullanımının doğru yönde ilerlemesine katkıda bulunulması amaçlanmaktadır.

Oteller, konutlar, hastaneler, okullar, fabrikalar ve son kullanıcılar dahil ürünlerimizin kullanıldığı her türlü projede firmamız, yerinde uyguladığı keşif hizmeti sayesinde doğru malzeme seçimi ile hata payını sıfıra indirmekte ve bir hizmet alışverişinden çok, yıllar sürecek bir dostluğu hedeflemektedir.
Güvenilir ve nitelikli personeli, uzman mühendisleri, kaliteli ürünleriyle sektörünün tartışmasız öncülerinden olan firmamız, öncelikli ilkesini siz müşterilerimizin memnuniyeti olarak belirlemiştir.

© 2024, Maxen. Tüm Hakları Saklıdır.